JAK VYPADÁ VÝUKA » KROUŽKY

Šachy

Šachy jsou krásná hra a ještě k tomu sport. Všichni vnímáme, jak se pomocí vlastního pokroku ve hře sami zlepšujeme i v oblastech, kde nám o to vlastně ani nešlo :-)

Na našem gymnáziu vnímáme šachy jako příležitost se vzájemně potkávat a každoročně spojit síly při reprezentaci školy v regionálním a krajském kole. V historii školy je i účast v republikovém finále a toto je náš každoroční cíl. postupně se lepšíme – předloni nám finále uniklo jen o kousek, minulý rok jsme zase rozšířili naši účast v krajském kole na čtyři týmy.

I letos se budeme scházet každou středu od 14,15 hod do cca 16,00. Naším cílem je pomoci každému se zlepšit tak, aby dál mohl na sobě pracovat samostatně, případně vysíláme lidičky do šachových klubů k trenérům…

Žádný dokument ke stažení