JAK VYPADÁ VÝUKA » KROUŽKY

Kroužek Sovy

Přírodovědný kroužek je zaměřený na chemii, ale nechybí ani fyzikální a biologická témata.

Sovy jsou přírodovědný zájmový kroužek, který je zaměřen především na chemii, ale propojuje ji i s biologií a fyzikou.  Během minulého roku jsme například vyráběli mýdlo, bomby do koupele či  krémy, vyzkoušeli si připravit různé bublifukové roztoky, naučili se barvit plameny a vyrábět střelný prach. Zapojili jsme se také do halloweenského programu na naší škole, vytvořili popularizační video v rámci soutěže Technologické agentury ČR, unikli z únikové místnosti a uspořádali přírodovědnou olympiádu. V rámci kroužku pořádáme i různé exkurze (tento rok na VŠCHT A ČVUT) a zveme zajímavé hosty.  Na kroužku se můžete setkat s řadou inspirativních studentů napříč ročníky a společně tak vytvořit tým nadšených přírodovědců.

Kroužek bude probíhat jednou za dva týdny ve čtvrtek od 15:00. První schůzka bude ve čtvrtek 12.9.  Pro bližší informace o kroužku, termínech schůzek a možnosti přihlášení kontaktujte vedoucí kroužku, Dorotu Konvalinkovou.

Těšíme se na vás.

Žádný dokument ke stažení