VOLITELNÉ PŘEDMĚTY

Nabídka seminářů 2024/2025

Dvouleté (vybírají studenti druhých ročníků)

Volitelné předměty, neboli semináře, se otevírají pro jednotlivé ročníky na základě zájmu studentů. Studenti 2. ročníku si vybírají dva dvouleté, dvouhodinové semináře pro následující 3. ročník. Každý student 2. ročníku si musí vybrat dva odlišné semináře. Pečlivě si pročtěte nabídku a zjistěte, pro koho je seminář určen. V anketě se seminář identifikuje názvem a číslem, které odpovídá zde zveřejněnému popisu.

Do druhého kola výběru postoupí pouze ty semináře, o které projeví zájem dostatečný počet studentů. Pokud bude zájem nedostatečný, seminář nebude otevřen. Studenti, kteří si jej zvolili, budou muset přejít na ty semináře, které budou otevřeny ve druhém kole.

Následně proběhne druhé kolo volby, které upřesní rozdělení seminářů do bloků pro rozvrh hodin.

Jednoleté pro 4. ročník (vybírají studenti třetích ročníků)

Každý žák 3. ročníku si vybírá jeden jednoletý dvouhodinový seminář pro 4. ročník.

Při výběru semináře důkladně čtěte, pro koho je určen. Pouze semináře s dostatečným počtem zájemců budou otevřeny. Pokud by zájem nebyl dostačující, dotyční studenti se budou muset přeregistrovat do jiných, dostupných seminářů.

Délka studia